Apsaugos nuo įsilaužimo signalizacijos

Elektroninės patalpų bei teritorijų apsaugos nuo įsilaužimo signalizacijų sistemos jau tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Elektronika nepaperkama, ji neturi draugų ir pažįstamų, ji nevalgo ir nemiega. Ji dirba savo darbą - saugo Jus ir Jūsų turtą 24 valandas per parą, nereikalaudama atostogų. Ar galėtumėte pasamdyti geresnį sargą? O kur dar beveik beribės galimybės valdyti šias sistemas per atstumą, perduoti pavojaus signalą saugos tarnyboms, sujungti jas su apšvietimo, automatikos sistemomis. Šiandien daugelis iš mūsų pastebime, kad saugumas tampa kasdieniu rūpesčiu, o kartais tiesiog būtinybe. Profesionalios apsaugos nuo įsilaužimo sistemos šiandien rengiamos gamyklose, didelėse ir mažose įmonėse, parduotuvėse, individualiuose gyvenamuosiuose namuose ir butuose.

Apsaugos nuo įsilaužimo signalizacija - tai tam tikrų tarpusavyje sujungtų prietaisų, komponentų ir elementų visuma, įrengta pagal atitinkamą konfigūraciją, registruojanti ir pranešanti apie įsilaužimą, bandymą įsilaužti, užpuolimą bei gaisrą. Apsaugos nuo įsilaužimo signalizacija susideda iš kontrolinio priėmimo - perdavimo įrenginio, jo priedų, jutiklių, signalizatorių, nepertraukiamo maitinimo šaltinio, komunikacinio įrenginio, jungiamujų kabelių bei montavimo elementų.

Apsauginės signalizacijos būna:

  • laidinės
  • bevielės
  • mišrios

Laidinė signalizacija populiariausia, patikimiausia ir pigiausia apsaugos nuo įsilaužimo sistema, dažniausiai įrengiama naujai statomose arba remontuojamose patalpose. Visi signalizacijos komponentai sujungiami daugiagysliais laidais. Tiek laidinę, tiek bevielę signalizaciją sudaro tie patys pagrindiniai komponentai.

Bevielė signalizacija - puiki galimybė apsaugoti patalpas, kurios jau suremontuotos arba jose nėra galimybės nutiesti laidų. Bevieliai jutikliai yra brangesni, tačiau jų kainą atsveria mažesnės darbo sanaudos. Ryšys tarp sistemos elementų palaikomas radjio bangomis.

Mišri signalizacija apjungia laidinės ir bevielės apsaugos sistemas.

IĮ "Signalita" gali užtikrinti įvairios paskirties ir sudėtingumo objektų elektroninę apsaugą, įspėjančią apie nesankcioniuotą asmenų patekimą į patalpas arba teritoriją.

lauko sirena su blykste akabapsaugos ir valdymo centraleEC301PK5500PTK5507AH 0311

Kontaktai

Remigijaus Matuzevičiaus individuali įmonė "Signalita" Apaščios g. 9, Kilučių k., Biržų r. 41103
Įmonės kodas: 155292149
PVM mokėtojo kodas: LT552921414

Darbo laikas

Pirmadienis-Penktadienis nuo 9:00 iki 18:00 val., Tel.: +370 450 36019, Fax.: +370 5 2080405, Mob. tel.: +370 611 13852, El. paštas: info@signalita.lt

Žemėlapis

Įmonės savininkas

Remigijus Matuzevičius
El. paštas: remigijus@signalita.lt